The World in Eyes of Angels

The World in Eyes of Angels

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Cmentarzysko za kościołem

Go down 
AutorWiadomość
Marcus
Przybysz

Liczba postów : 27

Karta Postaci
Charakter : Leniwy, chciwy, skąpy oraz przekupny - te przyimki pasują do niego jak najbardziej.

PisanieTemat: Cmentarzysko za kościołem   Sro Sie 11, 2010 2:25 pm

Potężny las krzyży i nagrobków rozciąga się po za zasięg wzroku. Bardziej przesądni będą myślec, że jest to dom nieumarłych, a zamieszkujące kościół demony do noc wychodzą tu na żer, lecz nie każdy się tym przejmuje.

Wszedł patrząc na pogrom poniszczonego cmentarza. Dławiło go to co się tu zdarzyło, bądź co bądź był mnichem, wiara była jego siłą.
Uklęknął przy jednym z nagrobków.
- Everasto, bogini światłości, przywróc do miejsce do jego poprzedniego stanu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Monochrome
Samotnik

Liczba postów : 5

Karta Postaci
Charakter : Miły, ciepły, towarzyski
Cieczka:

PisanieTemat: Re: Cmentarzysko za kościołem   Sro Sie 11, 2010 2:33 pm

Zza chmur wyskoczył nagle wielki smok podobny do tych z kraju kwitnącej wiśni.
Wylądował spokojnie na jednym z nagrobków, z paszczy wydobył się siwy dym a następnie mały płomyk.
Prawdo podobnie próbował zrobić kółko, ale coś mu nie wychodziło.
-Eee..
Gadał sam do siebie, raczej nie zauważył człowieczka stojącego obok.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Heretique
Samica Alfa

Liczba postów : 55

Karta Postaci
Charakter : Agresywna, Spokojna, Impulsywna.
Cieczka:

PisanieTemat: Re: Cmentarzysko za kościołem   Sro Sie 11, 2010 2:37 pm

Przyleciała Smoczyca, właściwie to Heretique rozpoznała jedynie tylko Marcusa, a tego smoka nie. Nie znała go ale cóż poradzić na to.

Przybysz

Karta Postaci
Charakter : Leniwy, chciwy, skąpy oraz przekupny - te przyimki pasują do niego jak najbardziej.

PisanieTemat: Re: Cmentarzysko za kościołem   Sro Sie 11, 2010 2:38 pm

Cóż, to co zobaczy po obróceniu się nie zaskoczy go, już teraz wie, że to kolejny smok.
Spojrzał na poczwarę, przez moment obserwował dziwnego smoka po czym postanowił się odezwac.
- Witam. - ukłonił się lekko
- Marcus D'Vilo, Al'Kanith (smokobójca) z południa. Miło poznac.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Monochrome
Samotnik

Karta Postaci
Cieczka:

PisanieTemat: Re: Cmentarzysko za kościołem   Sro Sie 11, 2010 2:43 pm

Ta karykatura przerwała mu robienie ognistych kółek. No cóż nie będzie go bił bo poco?
Dał pazur bliżej jego ręki lecz na tyle daleko żeby nie mógł mu obciąć kawałek ślicznego przerośniętego paznokcia.
-Monochrome, nie popisuj się bo ci urwę kończynę.
Skinął mu łbem, wyglądało na to że chciał przywitać się po ludzkiemu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Marcus
Przybysz

Karta Postaci

PisanieTemat: Re: Cmentarzysko za kościołem   Sro Sie 11, 2010 2:49 pm

Spojrzał na smoka, bynajmniej nie wyglądał na groźnego. Może i był inny od reszty to można spokojnie wsadzic go między kartki "standardowych" smoków, nie budził lęku i respektu jak ten ze wczoraj, a właściwie coś przeciwnego. Jego niewinny wygląd sprawiał, że człowiek odczuwał do niego sympatię.
- Jako Kanith (smok) raczej powinieneś wiedziec, kiedy ktoś się popisuje a kiedy pokazuje maniery. - Wyprostował się, zrobił parę kroków w tył i oparł się o nagrobek.
- Jak cię zwą. drogi kanith ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Monochrome
Samotnik

Karta Postaci
Cieczka:

PisanieTemat: Re: Cmentarzysko za kościołem   Sro Sie 11, 2010 2:54 pm

-Ta, jak już wspomniałem Monochrome
Człowiek nie wydawał się zły, wydawał się być mniej groźny od leśnych wiewiórek.
Lecz nigdy za dużo ostrożności.
-Jak jest na południu?
Zapytał zaciekawiony.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Marcus
Przybysz

Karta Postaci

PisanieTemat: Re: Cmentarzysko za kościołem   Sro Sie 11, 2010 2:58 pm

- Powiedzmy, że populacja południowych smoków z dnia na dzień się kurczy. - podrapał się po brodzie i poprawił kapelusz.
- A ludzie nie poprzestają na obecnych granicach. - ziewnął i usiadł opierając się o nagrobek.
- Już im ślinka cieknie na myśl o północy. - wstał i poprawił się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Heretique
Samica Alfa

Karta Postaci
Cieczka:

PisanieTemat: Re: Cmentarzysko za kościołem   Sro Sie 11, 2010 3:00 pm

Rozłożyła skrzydła oraz usiadła na drzewie, było wygodnie. Przejrzała swe myślenie na wylot. Zauważywszy że ten smok nie jest z żadnego stada tak naprawdę. Samotnik pomyślała sobie. Rzadko kto jest samotnikiem w krainie. Zainteresowało ją to, spojrzała na człowieka Marcusa. Nie okazywał złości jest spokojny.

Samotnik

Karta Postaci
Cieczka:

PisanieTemat: Re: Cmentarzysko za kościołem   Sro Sie 11, 2010 3:05 pm

-Wytłumacz mi Markusie. Dlaczego twoja rasa jest na tyle głupia żeby wchodzić do paszczy besti.
Kto jak kto ale Mono nienawidzi gdy ktoś mówi o zniszczeniu smoków.
Podrapał się za uszyskiem i usiadł na ziemi miażdżąc kolejne nagrobki.
-Kurde, dlaczego tu tak dużo tych kamieni.
Powiedział zirytowany. Dla niego nagrobki były kawałkami betonu. Nigdy nie potrafił odczytać inskrypcji zawartych na owych kamieniach.
-Wytłumaczysz mi kiedy indziej musze lecieć.
Zamiutł ognem ziemię okurzając Markusa i odleciał.
z/t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Heretique
Samica Alfa

Karta Postaci
Cieczka:

PisanieTemat: Re: Cmentarzysko za kościołem   Sro Sie 11, 2010 3:47 pm

- Jaki niespokojny - Odparła krótko, oraz ujrzała Marcusa.. interesująca istota chodząca na dwóch nogach jedynie. Szkoda że wyginęło tak dużo ich.. Siedziała nadal.

Smoczątko

Liczba postów : 16

Karta Postaci
Charakter : Denaris jest bardzo podobna z charakteru do swojej biologicznej matki. Potrafi byc chamska i ugryźc ale cechuje ją też duża inteligencja i spokój w każdej sytuacji. Opanowana czasem wydaje się po prostu miła.
Cieczka: 16-24

PisanieTemat: Re: Cmentarzysko za kościołem   Czw Sie 12, 2010 6:16 am

Przyczłapała patrząc na swoje łapki. Był tu człowiek i na pewno dwa smoki. Spojrzała na nie i przechyliła łeb dopiero po chwili dostrzegła matkę. Uśmiechnęła się do niej i poszła troszkę dalej. Nie chciała wpaść chwilowo w kłopoty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Heretique
Samica Alfa

Karta Postaci
Cieczka:

PisanieTemat: Re: Cmentarzysko za kościołem   Czw Sie 12, 2010 1:04 pm

Wyczuła zapach i obecność smoka następnego oraz zobaczyła siostrę, to niemożliwe jeszcze Marcus wpadnie na nią. Musi jakoś ją wydobyć stamtąd.

Smoczątko

Karta Postaci
Charakter : Denaris jest bardzo podobna z charakteru do swojej biologicznej matki. Potrafi byc chamska i ugryźc ale cechuje ją też duża inteligencja i spokój w każdej sytuacji. Opanowana czasem wydaje się po prostu miła.

PisanieTemat: Re: Cmentarzysko za kościołem   Czw Sie 12, 2010 2:05 pm

Wyczuła znajomy zapach. Rozejrzała się znów. Spojrzała na Heretique i uśmiechnęła się. Podeszła pod drzewo nie bała się człowieka. Ma pazurki zawsze może go podrapać. Potrzepała łebkiem i usiadła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sharleen
Samica Beta

Liczba postów : 3

Karta Postaci
Charakter : jest osoba ciezko doswiadczona przez zycie, a co za tym idzie jest samodzielna, przystosowana do wszelkich warunkow i sytuacji. Na ogol ciezko jest ja poznac. Nie dlatego ze jest niesmiala. Jej wyglad odstrasza, wszyscy myla ja z zlymi. A szkoda. Bo gdy sie ja pozna od razu mozna ja polubic. Na pewno nie jest nad pobudliwa, ale do spokojnych zaliczyc jej takze nie mozna. Po prostu- musi cos robic. Na ogol nieco szalona idaca przez zycie smialo. Swietnie sobie radzi zarowno w poloityce i w walce. Cholerna z niej optymistka, co nie ktorych na prawde moze doprowadzic do bialej goraczki. Jedyna jej slaboscia jest plec przeciwna. Gdy w poblizu jest samiec, smoczyca od razu dostaje rogow. O pozostalych cechach dowiecie sie na fabule.

PisanieTemat: Re: Cmentarzysko za kościołem   Pią Sie 13, 2010 3:13 pm

Na niebie pojawil sie zarys kolejnego smoka, ktory rzucal spory cien na ziemie. Moglo by sie zdawac ze bestia przeleci i poleci dalej. Jednak ta zatoczyla kreg i wylodowala niedaleko zebranych wznoszac w powietrze chmure pylu. Z wygladu grozna smoczyca przemaszerwala na czterech lapach przygladajac sie z ukosa innym. Odeszla dalej i powoli osunela sie na ziemie skladajac skrzydla i ukladajaqc je wzdloz grzbietu. Oblizala kly i wypuscila powietrze nosem. Nuuda. Oderwala od ziemi nagrobek i zaczela na nim rysowac jak na kartce, nie zwracala najmniejszej uwagi na piski i zgrzytanie jaki wydawala tablica. Co jakis tylko czas uderzala ogonem o ziemie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Denaris
Smoczątko

Karta Postaci

PisanieTemat: Re: Cmentarzysko za kościołem   Pią Sie 13, 2010 4:47 pm

Spojrzała na smoczycę i coś prychnęła pod nosem. "Kiedyś będę większa" Pomyślała sobie i wspięła się na drzewo gdzie czuła zapach Heretique. Ułożyła się jej na grzbiecie i zamknęła oczy.
-A tak... Cześć mamo.- Przywitała się i ziewnęła. Spojrzała ostatni raz na człowieka. Grzbiet matki był wygodny wiec tam postanowiła się zdrzemnąć... Godzinkę chociaż.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Cmentarzysko za kościołem   

Powrót do góry Go down

Cmentarzysko za kościołem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1