The World in Eyes of Angels

The World in Eyes of Angels

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Upominek

Go down 
AutorWiadomość
Heretique
Samica Alfa

Liczba postów : 55

Karta Postaci
Charakter : Agresywna, Spokojna, Impulsywna.
Cieczka:

PisanieTemat: Upominek    Sro Sie 11, 2010 4:14 pm

Każdy kto zapisuje się do stada, dostaje upominek.
+ 50 Szafirów i Magiczny przedmiot: Skrzydło Anielskie.

Proszę tu zgłaszać po nie.

Ostatnio zmieniony przez Heretique dnia Sro Sie 11, 2010 6:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Agrotoh
Samiec Alfa

Liczba postów : 8

Karta Postaci
Charakter : Odważny (ale z umiarem), waleczny, brutalny podczas walki. Brzydzi się niewolnictwem. Jest dosyć łagodny i spokojny.
Cieczka:

PisanieTemat: Re: Upominek    Sro Sie 11, 2010 4:40 pm

Zgłaszam się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sharleen
Samica Beta

Liczba postów : 3

Karta Postaci
Charakter : jest osoba ciezko doswiadczona przez zycie, a co za tym idzie jest samodzielna, przystosowana do wszelkich warunkow i sytuacji. Na ogol ciezko jest ja poznac. Nie dlatego ze jest niesmiala. Jej wyglad odstrasza, wszyscy myla ja z zlymi. A szkoda. Bo gdy sie ja pozna od razu mozna ja polubic. Na pewno nie jest nad pobudliwa, ale do spokojnych zaliczyc jej takze nie mozna. Po prostu- musi cos robic. Na ogol nieco szalona idaca przez zycie smialo. Swietnie sobie radzi zarowno w poloityce i w walce. Cholerna z niej optymistka, co nie ktorych na prawde moze doprowadzic do bialej goraczki. Jedyna jej slaboscia jest plec przeciwna. Gdy w poblizu jest samiec, smoczyca od razu dostaje rogow. O pozostalych cechach dowiecie sie na fabule.
Cieczka: 16-24

PisanieTemat: Re: Upominek    Pią Sie 13, 2010 11:15 am

i ja.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Upominek    

Powrót do góry Go down

Upominek
Powrót do góry 
Strona 1 z 1